فرم ارسال درخواست گرافیست شدن

شروعی برای کسب در آمد از گرافیک

اگر با آشنا شدن با این سایت شما می خواهید شروع به کسب درآمد با استفاده از فن گرافیکی خود کنید می توانید نمونه کار خود را همراه با اطلاعات معتبر دیگر برای ما ارسال کنید تا در صورت تایید شما بتوانید از مشتریان این سایت برای کسب درآمد استفاده کنید.

درست است که شما با گرافیست شدن در این سایت به ما پیوستید اما باید خودتان نیز برای جذب مشتری تلاش کنید. سعی کنید لینک پروفایل و دیگر لینک های سایت که مربوط به شماست را در شبکه های اجتماعی ، انجمن ها و ... قرار دهید تا مشتریان بیشتری سمت شما جذب شوند. این سایت به گونه ای طراحی شده است که شما هر چقدر حرفه ای تر باشید و قیمت های مناسب تری ارائه دهید در رقابت با دیگر گرافیست های این سایت پیروز تر خواهید بود و درآمد بیشتری خواهید داشت.

توجه کنید که وقتی که شما برای هر اثر خود میگذارید دلیل بر این نمی شود که بگوئید قیمت نا مناسب است. سعی کنید قیمت های خوبی انتخاب کنید تا مشتری ها سرازیر شوند. در بحث بازاریابی تبلیغ کار های خود حرف اول را می زند پس سعی کنید اثر های خود را به صورت مداوم در پست ها قرار دهید و تبلیغ کردن پروفایل خود در جاهای مختلف باعث افزایش محبوبیت خود بین مشتری ها شوید.

نام کاربری:
رمز عبور:
نام (و نام خوانوادگی):
آدرس سایت (در صورت وجود):
آدرس ایمیل:
نحوه دریافت هزینه:
!
آیا کارت شارژ قبول می کنید؟:
آیا ممکن است تخفیف بدهید؟ (چانه زدن آزاد است؟):
نمونه کار:
!
نرم افزار های گرافیکی شما:
!
موارد سفارش:
!
هزینه ها:
لطفا موارد سفارش را با گزینه های مناسب پر کنید.
توضیحات بیشتر درباره خود:
!
کد امنیتی:کد امنیتی
قوانین:شما با ارسال این درخواست تمامی قوانین گرافیست ها را پذیرفته اید و باید به آنها عمل کنید.
توجه کنید که تمام موارد بالا ثبت می شود و در صورتی که در آینده خواستید آن را تغییر دهید کافیست این فرم را با نام کاربری و اطلاعات جدید پر کنید و برای ما ارسال کنید. باز هم توجه داشته باشید که هر چه اطلاعات بیشتر و دقیقتری درباره فعالیت خود به ما بدهید تا در پروفایل شما قرار بگیرد بعد از این که مشتری ها پروفایل شما را ببینند برای درخواست از شما بیش از پیش ترغیب خواهند شد.

باز هم تاکید می کنم که جذب مشتری در اصل به عهده شماست که پروفایل خود را در انجمن ها ، شبکه های اجتماعی و ... تبلیغ کنید. سعی کنید مشتری را با نمونه کار های زیبا تری به طرف خود جذب کنید. در انجمن ها رایگان کار کنید ولی این رایگان کار کردن شما طوری باشد که شما را معروف و مشتری دست به نقد را به طرف شما بکشاند.