قوانین گرافیست ها

شما می توانید بند های قوانین برای گرافیست شدن و شروع به کسب درآمد در این سایت را در زیر ببینید. توجه کنید که این قوانین را شما با ارسال درخواست به مدیر سایت قبول کرده اید:

 1. در موقع ارسال درخواست درصد کارمزد ما را منصفانه بگویید. آن درصد قطعی نیست و ما باید سر آن با هم به توافق برسیم. می توانید از طریق ایمیل بحث کنید.
 2. بعد از دیده نشدن شما در سایت به مدت طولانی در صورت اطلاع ندادن قبلی ممکن است برکنار شوید.
 3. قبل از هر گونه خداحافظی ای از قبل ما را در جریان قرار دهید و قبل از آن سعی کنید درخواست های خود را کاملا طراحی کنید در غیر این صورت مشتری های خود را به گرافیستان دیگر معرفی کنید.
 4. تا جای ممکن سعی کنید از این سایت در انجمن ها ، شبکه های اجتماعی و ... برای جذب مشتری برای خودتان تبلیغ کنید.
 5. بدون هیچ کم و کاستی ای تعداد مشتریان خود را به ما اطلاع دهید.
 6. بعد از پایان کار در صورتی که مشتری رضایت دارد باید اثر خود را در سایت منتشر کنید. این آثار به عنوان نمونه کار شما نیز می باشد و باعث جذب مشتری برای شما می شود.
 7. به هیچ وجه ما را در تعداد یا ... ی مشتری هایی که از این سایت با شما آشنا شده اند به ما دروغ نگویید چون با فهمیدن این موضوع شما برکنار خواهید شد و درصد های قبلی نیز به شما برگردانده نخواهد شد.
 8. از آثار دیگران و آثاری PSD های منتشر شده در اینترنت حق استفاده ندارید و اثر را می بایست خودتان از اول بسازید.
 9. موقع ارسال پست از عناوین مناسب و برچسب های درست و آدرس لینک درست ، استفاده کنید و به سئو مطالبی که ارسال می کنید دقت کامل داشته باشید و مطالبتان را برای ایندکس در گوگل بنویسید.
 10. به مشتری ها و بقیه کاربران سایت توهین نکنید و تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت کنید.
 11. از مشتری گرو کشی نکنید و به درخواست هایی که قرار است طراحی کنید عمل کنید.
 12. نحوه پرداخت هزینه توسط مشتری را شما تعیین می کنید و باید سعی کنید طوری هزینه را دریافت کنید که نه کاربر شما را گول بزند و نه کاربر اعتماد خود را نسبت به شما از دست بدهد.
 13. بد گویی هیچ کدام از گرافیست های دیگر را نکنید و سعی کنید با هم رقابت کنید. مشتری ها گرافیست خود را می شناسند.
 14. در صورتی که مشتری قصد گول زدن شما را داشت و شما قبل از طراحی فهمیدید با لحنی مناسب درخواست او را رد کنید.
 15. در صورت گول خوردن در معامله با مشتری ما هیچ گونه مسئولیتی نداریم (به دلیل این که قوانین پرداخت هزینه توسط مشتری را شما انتخاب کرده اید) و تنها کاری که برای شرعی بودن معامله می کنیم این هست که درصد این مشتری را حساب نکنیم.
 16. سعی نکنید که مشتری را با روش های نا جوان مردانه جذب کنید.
 17. سعی نکنید مشتری ها را گول بزنید.
 18. ممکن است در مواقعی مشتری هایی به شما معرفی شود که قبلا پول آنها به گرافیست دیگر داده شده است و آن گرافیست به هر دلایلی در دسترس نیست و مشتری او به شما معرفی می شود تا کار او را انجام دهید. در نهایت توافقی بین ما و شما صورت خواهد گرفت که تا (مثلا سه) طراحی آینده / گذشته شما درصد های آن حساب نشود.

قوانین ممکن است تغییر کند ، حذف شود و یا اضافه شود.

با تشکر


CopyRight © 2013 By APS or Moisrex, All rights reserved.